dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasze publikacje (SERWIS INFORMACYJNY zobacz: TUTAJ)

Chyba każdy z nas miał kiedyś sytuację, w której skłamał, że coś lubi, lub coś zna żeby inni odbierali go lepiej. Jest to bardzo absurdalne, że ludzie czują się gorzej przez to że nie widziały lub nie spodobał im się np. film, który oglądały znane i lubiane przez nich osoby.

Bardzo nie podoba mi sie jedna kwestia w doczesnym życiu.Nie wiem dokładnie jak mogę opisać emocje które to u mnie wywołuje, lecz jest to coś w rodzaju gniewu, smutku oraz irytacji.Myśle, że idealnie określa moje odczucia co do tego słowo: "zawiedziona". Tak, zdecydowanie jestem zawiedziona.

Tematem tego felietonu będą normy społeczne. Z owym pojęciem co prawda spotykamy się nieczęsto, lecz samo zjawisko jest fundamentem dzisiejszego społeczeństwa, w którym funkcjonujemy. Nie każdy się z nimi zgadza, każdy nie zgadza się ze wszystkimi z nich, więc czy są one w ogóle potrzebne? Postaram się to zweryfikować w poniższym tekście poprzez pryzmat własnych odczuć.

Był to chyba piątek, ale czy to takie ważne? Pojechałam po szkole do centrum miasta, co nie jest u mnie częste. Jako że jestem introwertykiem, postanowiłam pochodzić sama po mieście. Z nudy i braku chęci wracania do domu, w którym i tak czuje się okropnie, podeszłam pod moją podstawówkę.

Usiadłam na ławce i słuchając muzyki, patrzyłam na dzieci.

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes