Dzięki Wam naprawiłem pzreoczone błedy logowania. Dziękuję za zwrócenie uwagi, że nie działa logowanie do konta. (informowałyście mnie Messengerem) Naprawiłem już błąd i wszystko działa. Kiedy się zalogujecie do strefy redakcyjnej to zobaczycie poniżej dlaczego tak się stało i co spowodowało bład logowania.

Drugim krokiem wdrażania naszej innowacji pedagogicznej internetowego dziennikarstwa jest REAKTYWACJA Akademii Młodego Dziennikarza On-line. Już w najbliższy piątek, dnia 25 października 2019 r. o godzinie 21:00 odbędzie się pierwszy testowy dla naszego projektu WEBINAR. Jest on skierowany w pierwszej kolejności do uczniów klas dziennikarskich a jego celem jest wzajemne przetestowanie tego rodzaju aktywności.

W dniu dzisiejszym (4 października) odbyło się w szkolnej sali teatralnej, na 3 godzinie lekcyjnej spotkanie informacyjne dla pierwszych klas LO o profilu artystyczno-dziennikarskim, na jakim koordynator modułu dziennikarstwa internetowego zapoznał uczennice i uczniów z założeniami, celami oraz metodami pracy innowacji pedagogicznej. 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes