BLOG
uczenie się przez działanie (learning by doing).
DZIENNIKARSTWO INTERNETOWE narzędziem rozwoju kompetencji społecznych oraz cyfrowych  

W związku z uruchamianiem sieci młodzieżowych dziennikarzy YOUTH HANZA PRESS reaktywowana zostaje Akademia Młodego Dziennikarza. Krótkie, interaktywne szkolenia on-line odbywać się będą od dnia 21 października 2021 r. w każdy czwartek o godz. 21oo.

Będą one rejestrowane i udostępnione w serwisie Akademii. Odpowiedni serwis oraz strona Facebookowa zostaną uruchomione do dnia 18 października

 

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich naszych maturzystów, którzy dniu 4 maja zaczynają swoje zmagania z egzaminem dojrzałości.
   

Szczególnie mocno myślimy maturzystkach z klasy artystyczno-dziennikarskiej, a już najbardziej trzymamy kciuki za dziewczęta publikujące w miesięczniku KREATYWNI, który patronuje naszej innowacji:
Ani, Julii, Laurze, Martynie...

Jesteśmy w tych dniach myślami i uczuciami przy Was. Na infografice dla Was prezencie czterolistna koniczynka na szczęście.

Przez 2 lata realizacji naszego projektu nagromadziło się sporo rozproszonych po różnych działach materiałów w formie ściągawki: JAK TO ZROBIĆ.
W grudniu 2020 roku realizujemy porządkowanie wszystkich materiałów szkoleniowych i pomocowych, aby były one poręcznie dostępne w jednym miejscu oraz łatwo dostępne.

Prace nad porządkowaniem systemu rozpoczęte zostały w dniu grudnia.

Cały zasób pomocy podzielony zostanie na poszczególne bloki tematyczne

Obok wyświetlają się linki do najnowszych publikacji w tym systemie pomocy.

W trakcie dziennikarskich zajęć stacjonarnych realizowanych zgodnie z planem zajęć w pracowniach komputerowych lub studiu radiowym obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa ustalone dla uczniów i nauczycieli w naszej szkole.

Zajęcia w pracowniach informatycznych wymagają szczególnego  zakresu rygorów zasad bezpieczeństwa.

Ustala się następujące zasady,
BEZ STRACHU, ale Z ROZWAGĄ (gdańskie: ,,Nec temere, nec timide":

Dzięki Wam naprawiłem pzreoczone błedy logowania. Dziękuję za zwrócenie uwagi, że nie działa logowanie do konta. (informowałyście mnie Messengerem) Naprawiłem już błąd i wszystko działa. Kiedy się zalogujecie do strefy redakcyjnej to zobaczycie poniżej dlaczego tak się stało i co spowodowało bład logowania.

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes