dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasze publikacje (SERWIS INFORMACYJNY zobacz: TUTAJ)

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu z Oprah Winfrey, w którym opowiedzieli wiele szczegółów z życia rodziny królewskiej. Pragnęli zrozumienia, jednak spotkali się z falą krytyki ze strony widzów. Po jakimś czasie Pałac Buckingham wydał oświadczenie w imieniu Elżbiety II dotyczące tego wydarzenia. Twierdzi on, że zarzuty Meghan, szczególnie te dotyczące rasy, są niepokojące. Rodzina królewska nie spodziewała się, że ostatnie lata, które Harry i Meghan spędzili na brytyjskim dworze, były trudne dla młodej pary. W wywiadzie Meghan wyznaje dręczące ją myśli samobójcze z tamtego okresu jej życia, wspomina o kłamstwach i braku ochrony oraz wsparcia ze strony rodziny królewskiej. Wywiad wywołał wiele reakcji, jednak przeważają zwątpienie oraz uprzedzenie o bogatych rodzinach rozpowiadających prywatne sytuacje dla pieniędzy.

     Przed zamknięciem szkół, członkowie kółka teatralnego z VI Liceum Ogólnokształcącego mieli wystawić przedstawienie dla kolegów i koleżanek z młodszych klas szkoły podstawowej. Niestety, przejście na nauczanie zdalne pokrzyżowało plany pani Jolanty Mroczkowskiej i jej grupy. Mimo trudności grupa artystów nie poddała się.

Rok 2020 jest rokiem wielu premier różnych samochodów. W moim cyklu artykułów o najgorętszych nowościach będzie zaliczał się zarówno do podsumowanie niektórych już premier światowych a także tych które dopiero się ukarzą. Wszystkie samochody które tu opiszę będą samochodami z wyższej półki cenowej i mają okazję królować na rynku. Serdecznie zapraszam do lektury. Już jutro

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes