dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

 

W ostatnich dniach esportową społeczność obiegła bardzo smutna wiadomość. Jedna z najbardziej znanych kobiet na scenie VALORANT, nazywana przez niektórych "królową" — Kyedae "Kyedae" Shymko poinformowała w swoich mediach, że jest poważnie chora, ponieważ zdiagnozowano u niej chorobę nowotworową. Teraz zdecydowała się ona zdradzić swoim fanom nieco więcej szczegółów dotyczących diagnozy.

Szczegóły fatalnej diagnozy 21-latki

 Powiedziała w mediach społecznościowych o swojej chorobie i o tym, że rozpoczyna proces leczenia, który wpłynie na częstotliwość prowadzonych przez nią transmisji na żywo. Z oczywistych względów jest ich mniej, ale streamerka nie rezygnuje z nich kompletnie. Na jednej z ostatnich Shymko postanowiła ujawnić swoim fanom szczegóły diagnozy, którą usłyszała od lekarzy

"Kiedy dowiedziałam się, że mam raka po prostu się roześmiałam. Przepraszam, jeśli "uruchomię" kogoś z was lub sprawię, że ktoś poczuje się niekomfortowo, ale jedyne co robiłam w trakcie tego (słyszenia diagnozy — przyp. red.) to był śmiech. [...] Bądźmy prawdziwi tutaj, jeśli będę smutna, a następnie przejdę "Ah, mam raka", to on nagle nie zniknie".

 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes