dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Red Hot Chili Peppers 2023!

Red Hot Chili Peppers w Polsce! RHCP ogłosili trasę koncertową na 2023, która wspiera wydane w 2022 roku dwa albumy studyjne Unlimited Love i Return of the Dream Canteen.

Po niedawnej nominacji do nagrody Grammy za najlepszą piosenkę rockową „Black Summer”, zespół postanowił wyruszyć w 23-dniową światową trasę koncertowa, która rozpocznie się w środę 29 marca w BC Place w Vancouver, wybrzmi na stadionach i festiwalach w całej Ameryce Północnej, m.in. w Las Vegas, San Diego, Houston, oraz w Europie, m.in. w Lizbonie, Madrycie czy Wiedniu. Trasa zakończy się w sobotę, 23 lipca na Hampden Park w Glasgow w Wielkiej Brytanii. Gośćmi specjalnymi na wybranych koncertach będą: The Strokes, Iggy Pop, The Roots, The Mars Volta, St. Vincent, City and Colour, Thundercat i King Princess. 

Jednym z przystanków RHCP będzie koncert 21 czerwca 2023 roku na PGE Narodowym. Dodatkowo bedziemy mogli posłuchać gości specjalnych takich jak: Iggy Pop oraz The Mars Volta.

 

 

Źródło: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/red-hot-chili-peppers?gclid=CjwKCAiA0JKfBhBIEiwAPhZXD9MiKyg__JeZSnvGtH88DiBz0VnoKFh-dlL12eh8LQXrxOIeNEhN2hoC7PUQAvD_BwE

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes