dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Mama Ginekolog - afera

Znana influencerka działająca pod pseudonimem "Mama Ginekolog" znowu wywołuje aferę. Dowiedzieliśmy się iż, przyjmuje bliskich na NFZ w ramach swojej praktyki lekarskiej i stwierdziła, że to jej sposób na "skrócenie kolejki". 

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana inaczej jako Mama Ginekolog, nie pierwszy raz budzi jakieś kontrowersje z uwagi na to, co mówi w mediach społecznościowych. Na Instagramie powiedziała, że przyjmuje bliskich na NFZ w ramach swojej praktyki lekarskiej i stwierdziła, że to jej sposób na "skrócenie kolejki". Uznała również, iż każdy lekarz tak robi i jest to normalne. Zdania na ten temat są podzielone. Jedni twierdzą, że jeżeli robi to po godzinach to jest to okej, ponieważ to jej czas prywatny. Drudzy zaś są oburzeni, ponieważ każdy wie ile czeka się w kolejkach do lekarza z NFZ. W całej sprawie zabrał głos sam Narodowy Fundusz Zdrowia, pisząc "Nie ma zgody na przyjmowanie koleżanek i rodziny poza kolejnością w ramach kontraktu z NFZ." ( Link do tweeta ) 

 

Źródło: Afera z Mamą Ginekolog. Gwiazda internetu będzie się teraz tłumaczyła (slowopodlasia.pl) , Mama Ginekolog wywołuje aferę za aferą. Kim jest Nicole Sochacki-Wójcicka? - Plejada.pl 

 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes