dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Beyoncé w Polsce 2023!

Beyoncé wraca do Polski! Amarykanka ogłosiła międzynarodową trasę koncertową i przyleci do naszego kraju po raz trzeci. Znamy już daty i miejsca koncertów Renaissance World Tour.

Beyoncé w Polsce 2023 to już oficjalna informacja! To trzeci raz, kiedy Queen B zaśpiewa dla naszej publiczności. Odwiedzała Polskę już w ramach tras koncertowych The Mrs. Carter Show World Tour i On the Run II Tour. Po 5 latach przerwy artystka wraca na wielką scenę, aby wyruszyć w tour promujące jej ostatni album studyjny. Renaissance World Tour ma być przedsięwzięciem na wielką skalę. Beyoncé odwiedzi wszystkie kontynenty. Pierwsza w kolejności będzie Europa, a Polska znalazła się na liście.

Beyoncé zagra koncert w Polsce na samym początku tegorocznego lata. Artystka ogłosiła, że wystąpi w naszym kraju już we wtorek 27 czerwca 2023. Koncert odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym. Co wiadomo na temat biletów?

Bilety będzie można kupić w przedsprzedaży już w czwartek 2 lutego. Dostępne będą dla klientów CitiHandlowy. Dzień później przedsprzedaż zostanie otwarta dla klientów Ticketmaster. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 7 lutego. Wejściówki dostępne do kupienia na ticketmaster.pl. Ceny wejściówek nie są jeszcze znane.

Zdjęcie

Zdjęcie

 

Zdjęcie

źródło: https://rytmy.pl/beyonce-koncert-polska-2023-gdzie-i-kiedy/

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes