dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Ponad 90 projektów już złożonych, mogą to robić i dorośli, i dzieci. Najwięcej propozycji, póki co, dotyczy organizacji gier terenowych dla mieszkańców, a także oświetlenia konkretnych przestrzeni w dzielnicach czy montażu monitoringu. Są też propozycje wymiany ławek i zakupu nowych urządzeń na wybranych placach zabaw. Pamiętajcie, wnioski do gdańskiego BO 2024 można składać w tym roku do 3 marca.

Na tę grę od dawna czeka każdy fan książek i filmów z Harrym Potterem. Hogwarts Legacy, czyli Dziedzictwo Hogwartu, zapowiadane jest od długiego czasu, ale nareszcie nadszedł czas, w którym wyruszymy w podróż do świata pełnego magii.

Morsowanie to coraz popularniejsze w Polsce jesienno-zimowy rodzaj sportu ekstremalnego, do którego nie potrzeba drogiego sprzętu ani karnetu. Sezon na morsowanie zaczyna się w październiku i trwa do wiosny.

Tags:

Znana influencerka działająca pod pseudonimem "Mama Ginekolog" znowu wywołuje aferę. Dowiedzieliśmy się iż, przyjmuje bliskich na NFZ w ramach swojej praktyki lekarskiej i stwierdziła, że to jej sposób na "skrócenie kolejki". 

Beyoncé wraca do Polski! Amarykanka ogłosiła międzynarodową trasę koncertową i przyleci do naszego kraju po raz trzeci. Znamy już daty i miejsca koncertów Renaissance World Tour.

 

Atak zimy. Śnieżyca sparaliżuje Polskę. Spadnie 15-20 cm śniegu, w górach 50-60cm w dobę. Później nadejdzie mróz.Nie wiem jak Wam, ale mi na początku roku zawsze czas leci bardzo szybko.Widać, jak system frontów atmosferycznych wraz z płytkim niżem barycznym zmierza do Polski z północnego zachodu.

Dwa lata temu na plaży w Sopocie pojawiła się kilkusetmetrowa rura, którą transportowano piasek z pogłębianego dna. Nieoczekiwanie stała się hitem wśród spacerowiczów, którzy zaczęli traktować ją jak siedzisko. Zainspirowało to sopocki MOSiR do ustawienia w tym miejscu ławek. W najbliższych tygodniach 50 siedzisk stanie na plaży.

Znana wśród młodzieży influencerka Julia Żugaj zagrała niesamowity koncert na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Jak sama 23- latka "tego nie było w moich najśmielszych snach". 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes