dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Polska reprezentacja a Mundial 2022-aktualności

Witam wszystkich kibiców i nie kibiców!

Czytając ten artykuł za pewne siedzicie przed telewizorem i oglądacie mecz, lub niecierpliwie na niego czekacie. Zachęcam jednak do zajrzenia do krótkiej relacji o tym wielkim wydarzeniu.

Jeśli nie jesteście kibicami to mimo wszystko ten artykuł to coś dla was, bo jednak warto wiedzieć o czym wszyscy dookoła mówią. A zwłaszcza kiedy chodzi o reprezentacje Polski.

Mundial w tym roku odbywa się w Katarze, gdzie został otworzony przez mecz samych gospodarzy z Ekwadorem. Wygrana 2:0 jednak należała do gości tamtego spotkania.

Cóż, później wydarzyło się wiele, dlatego wstawiam link żebyście mogli dokładnie przejrzeć wyniki, tabelki, drabinki i statystki:https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=&ved=2ahUKEwio6YPc5M77AhVE6CoKHdrICg8QFnoECCsQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.polsatsport.pl%2Fliga%2Fmistrzostwa-swiata-2022%2F&usg=AOvVaw0jlgW1knON1JdKQzn1s1JM
Zostawiając temat innych państw, przejdźmy do reprezentacji Polski. 
Pierwszy mecz zagraliśmy z Meksykiem. Wynik nikogo nie zadowala, natomiast lepsze to niż przegrana, czyż nie? Tak, karny mógł się udać, niestety Robert Lewandowski tym razem nie trafił. Przyznam, że tego meczu akurat nie oglądałam, ale bacznie śledziłam wynik. Dopiero później włączyłam powtórki.

W sobotę 26 listopada o godzinie 14:00 odbył się drugi mecz naszej reprezentacji, tym razem z Arabią Saudyjską, która poprzednio wygrała z samą ARGENTYNĄ! Wszyscy więc obawiali się o nasz los-w tym ja bo tym razem oglądałam. I tak, jak się tego nikt nie spodziewał wygraliśmy 2:0! 
Zieliński i Lewandowski postarali się o nasze uśmiechy. Szczęsny również spisał się na medal. Oprócz świetnej obrony przez całe spotkanie, dał z siebie wszystko przy karnym dla Saudyjczyków. (Szczerze, nie widziałam potrzeby robienia karnego.) W jednej sekundzie wszytskim kibicom Polski spadł kamień z serca! 
W środę 30 listopada o godzinie 20:00, odbędzie się spotkanie naszej reprezentacji z Argentyną. Kto wie, może i ją pokonamy??

 

UWAGA BŁĄD: BRAK PODANEGO źródł informacji

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes