dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Zbliża się Black Friday, oto święto wyprzedaży.

Black Friday, czyli inaczej Czarny Piątek, to święto odbywające się cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, na następny dzień po amerykańskim święcie dziękczynienia.

W tym roku Czarny Piątek odbędzie się w piątek, 25 listopada. Jest to idealny moment na zakup prezentów na nachodzące święta Bożego Narodzenia.

Black Friday to niebywale wielkie wyprzedaże, które przyciągają wiele ludzi, co często kończy się licznymi przepychankami w sklepach, które w USA już kilkukrotnie kończyły się tragedią.

Święto to jest bardzo ciekawym wydarzeniem, ale od kilku lat klienci szukających kuszących ofert napotykali się na różne sposoby sprzedawców na wysoki zarobek w czasie wydarzenia, takie jak np. celowa podwyżka ceny na kilka dni przed Czarnym Piątkiem, tylko po to by na czas święta cena spadła do standardowej ceny tego produktu. Więc jak chronić się przed oszustwem?

Sklepy wyróżnione które znajdziemy na oficjalnej stronie Black Friday, te sklepy są rekomendowane przez stronę prowadzącą całe wydarzenie, co zmniejsza nasze szanse na bycie oszukanym.

Oficjalna strona black friday

https://www.black-friday.pl

Od nie dawna istnieje też inne święto wyprzedaży, czyli Cyber Monday. Jest to konkretnie święto wyprzedaży internetowych. Święto odbędzie się w poniedziałek 28 listopada.

Po więcej informacji, odsyłam na oficjalną stronę Black Friday.

 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes