dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

JACEK KURSKI KOMENTUJE KINGĘ RUSIN. AGUSTIN EGUROLA STAJE W JEJ OBRONIE.

Podczas gali Wiktorów 2022 Jacek Kurski zadrwił z Kingi Rusin. Stwierdził w wywiadzie, że "nikt jej nie traktuje już poważnie". O słowa prezesa TVP został zapytany Agustin Egurrola, który jakiś czas temu rozpoczął współpracę z Telewizją Polską. Mimo że Kinga Rusin nie oszczędziła mu z tego powodu słów krytyki, on sam nie powielił zdania prezesa Kurskiego.
 

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

 

Jacek Kurski podczas tegorocznej gali Wiktorów w niewybredny sposób wypowiedział się na temat Kingi Rusin. Prezes TVP został zapytany o dziennikarkę, która w mediach namawiała do bojkotu wydarzenia. Rusin skrytykowała pomysł występu Stinga na rządowej imprezie. Ostatecznie do niego nie doszło, a wokalista odwołał koncert. Po tym, jak prezes TVP publicznie zaatakował dziennikarkę, o jego słowa został zapytany Agustin Egurrola, który w zupełnie inny sposób wypowiedział się na temat byłej koleżanki z pracy. 

 

 
 

Jacek Kurski ostro o Kindze Rusin. Inne zdanie ma Agustin Egurrola

Agustin Egurrola i Kinga Rusin przez lata mieli bardzo dobrą relację. Oboje związani z TVN współpracowali razem przy programie "You Can Dance". Dziennikarce nie spodobał się jednak fakt przejścia Egurroli do TVP. Swoją frustrację wylała na Instagramie, gdzie zadedykowała post byłemu koledze z pracy: 

Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą. Ps. Agustin gratuluję laudacji we wczorajszych "Wiadomościach". Żeby tylko prezes nie był zazdrosny - swego czasu pisała dziennikarka.

Mimo że Kinga Rusin nie mieszka w Polsce, to uważnie śledzi wiadomości z kraju. Szybko odgryzła się prezesowi TVP na jego zaczepkę. 

 

Portal Pomponik zwrócił się z pytaniem do Agustina Egurroli z prośbą o skomentowanie słów Jacka Kurskiego na temat Kingi Rusin. Tancerz pokazał klasę odcinając się od słów Kurskiego i podkreślił, że dziennikarka "jest inteligentną i fajną osobą". 

Bez komentarza (...) Kinga jest fajną, bardzo inteligentną osobą, tyle - szybko uciął temat choreograf.

 

 


Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes