dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

SBM FFestival powraca w 2022 roku!

Szósta edycja imprezy odbędzie się w Warszawie w dniach 25-27 sierpnia, co oznacza aż trzy dni wypełnione koncertami artystów SBM Label oraz gości specjalnych, licznymi atrakcjami towarzyszącymi i SBM Space. 

SBM Label – polska wytwórnia hip-hopowa z siedzibą w Warszawie, do 2018 roku funkcjonująca pod nazwą SB Maffija Label. Wśród zakontraktowanych artystów wytwórni znajdują się m.in. raperzy Solar, Białas, Bedoesz White2115, Beteo, Jan-rapowanie, Mata, Adi Nowak, Kinny Zimmer, Fukaj, Janusz Walczuk, zespół Kacperczyk, Nypel oraz producenci muzyczni Lanek i Kubi Producent. Założycielami wytwórni są raperzy Solar i Białas. Pierwszym albumem wydanym nakładem wytwórni był platynowy album Białasa pt. H8M4.

           

Jak podał SBM Label, Kinny Zimmer wystąpi podczas szóstej odsłony SBM FFestival. Raper jest pierwszym solowym wykonawcą ogłoszonym przez wytwórnię. Najnowszy zawodnik SBM pojawi się na scenie dwukrotnie, ponieważ przed ogłoszeniem Zimmera, wytwórnia należąca do Solara i Białasa ogłosiła, że podczas festiwalu wystąpi cały Hotel Maffija, którego Kinny był częścią. Przewodnie hasło imprezy to „Znowu Razem!”.

"Zapraszamy wszystkich fanów i osoby, które nie miały jeszcze okazji być na tym magicznym Festiwalu, na trzy dni doskonałej sztuki i odjazdowej zabawy. Na ten moment wybór miejsca to sekretna lokalizacja w Warszawie. Będziecie mogli cieszyć się artystami, którzy co roku nas odwiedzają, ale nie zabraknie również zaproszonych gości. Będą liczne niespodzianki, które na pewno poprawią Wam humor! Taki FFestival to również świetna okazja do wakacyjnych spotkań ze znajomymi, z którymi nie wiedzieliście od lat. Nic tak dobrze nie kreuje dobrych obyczajów jak sztuka, w tym muzyka przede wszystkim! Planując wakacje, urlop czy wypoczynek w okolicach Warszawy, dobrze mieć na uwadze to wspaniałe wydarzenie artystyczne. Wakacje czy urlop z FFestivalem to strzał w dziesiątkę i uprzyjemnienie sobie wypoczynku letniego. Dobra muzyka, świetne towarzystwo, pełnia lata i grono artystów, które zachwyci Was swoim wykonem. Czy można odpuścić sobie coś takiego? Nie zwlekajcie zbyt długo z decyzją. Czekamy na Was!"

Każdy zaszczepiony uczestnik festiwalu jest zobowiązany do przedstawienia do wglądu certyfikatu szczepienia lub oświadczenia o szczepieniu. Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostają podczas wydarzenia, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej przez opiekunów prawnych zgody na uczestnictwo w imprezie. https://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.pdf

Rodzaje biletów:
-jednodniowy 149 zł
-karnet 279 zł

Link do strony  www.sbmffestival.pl

 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes