dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Nowe wieści od wydawnictwa MAG.

Nowe informacje dotyczące wydania "Darów Anioła", oraz innych książek Cassandry Clare.

Drugiego kwietnia 2021 roku, Wydawnictwo MAG, ogłosiło na platformie Facebook, parę ważnych informacji, na temat dalszych działań wydawniczych z Amerykańską pisarką, Cassandrą Clare i jej dziełami. Warto zauważyć, że MAG wydał wiele lektur z pod pióra tej autorki jak np. Serię "Dary Anioła", trylogię "Diabelskie Maszyny", czy trylogię "Mroczne intrygi". Polscy fani uniwersum Nocnych Łowców, bardzo długo czekali na jakiekolwiek wieści w sprawie ich ulubionych książek, ale na szczęście wszystko jest już jasne!

Post głosi, że w tym roku, wyjdą aż dwie najnowsze książki od Clare w języku Polskim, czyli "Chain of Gold" oraz "Chain of Iron". Książki zapowiedziane są na wrzesień oraz listopad 2021 roku.

Informacją, która także bardzo uradowała użytkowników, była wieść dotycząca wydania trylogii "Diabelskie Maszyny" w nowej edycji (czerwiec 2021), w twardych okładkach, oraz dodruku tomów 1-3 serii "Darów Anioła", także w twardych okładkach (kwiecień-maj 2021). Warto zaznaczyć, że nie dawno do księgarni trafiły tomy 4-6 "Darów Anioła" w twardej oprawie.

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes