dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Nowa, duża aktualizacja do gry "The Sims 4"

 Z okazji 21 urodzin serii The Sims, w ramach prezentu twórcy prezentują dużą, darmową aktualizację do czwartej części gry.

 W tym roku, bestsellerowa seria gier The Sims stworzona przez Electronic Arts, obchodzi swoje dwudzieste pierwsze urodziny. Pod tym tytułem wyszły aż 4 części gier z głównej linii, które z każdą premierą zdobywają serca graczy na całym świecie.

 25 lutego, na portalu społecznościowym Instagram, na profilu thesims, ukazał się post dotyczący najnowszej dochodzącej aktualizacji, do czwartej części gry. Powyższa aktualizacja będzie darmowa dla wszystkich graczy i będzie zawierała 21 nowych przedmiotów z "trybu budowania", oraz trybu "stwórz sima". Trzeba zauważyć, że tym razem wszystkie dodane obiekty, nie zostały stworzone przez autorów Simsów, a przez wybraną dziewiątkę graczy, którzy zajmują się robieniem zawartości zmodyfikowanej i dzielą się nimi z resztą społeczności. Właśnie te osoby, miały okazje dorzucić swoje dzieła do podstawowej wersji gry. Na oficjalnej stronie internetowej EA, udostępnione zostały wypowiedzi autorów aktualizacji, na temat ich własnej historii z grą, a także lista obiektów dochodzących do rozgrywki.

 Mimo dobrych chęci EA, zdania internautów oraz graczy są podzielone. Są opinie przychylne i negatywne. Niektórzy z użytkowników są zachwyceni zawartością aktualizacji , i bardzo pochwalają prace twórców z autorami tzw. "modów". Jednak czytając komentarze, można znaleźć także parę, dotyczących zawodu z powodu obiektów, które zostały dodane. Ale i tak trzeba przyznać, że opinie pozytywne zdecydowanie zwyciężają w tym pojedynku.

 Często otrzymujemy od twórców gry, przeróżne darmowe, urodzinowe prezenty. Raz była to wanna z hydromasażem, raz darmowa gra przez dany okres czasu, a w tym roku aktualizacja z nowymi obiektami. Możemy spodziewać się, że za rok także czeka nas jakaś miła niespodzianka.

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes