dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

W tym artykule przedstawiono kilka wskazówek jak nie oszaleć przed świętami.

Coraz wcześniej poddajemy się szałowi zakupów przed świętami bożego narodzenia. Już październiku zauważyć można było wiele reklam związanych ze zbliżającymi się świętami. W tym okresie jesteśmy bardziej na nie podatni i kupujemy wiele niepotrzebnych rzeczy.

Zakupy przedświąteczne mogą pochłonąć znaczną część naszego wolnego czasu, ponieważ czujemy wyjątkowość tych chwil i poświęcamy im sporo uwagi.

Aby nie dac się zwariować przygotujmy wcześniej listę zakupów, listę prezentów i nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę.

Pamiętajmy, ze świata należy celebrować!!

Tags:

O godz. 13.00 w piątek, 27 marca, na portalu gdansk.pl rozpoczła się wirtualna konferencja prasowa z udziałem: Emilia Kosińska - zastępca skarbnik Miasta Piotr Grzelak - zastępca prezydent Gdańska ds. zrównoważonego rozwoju Alan Aleksandrowicz - zastępca prezydent Gdańska ds. inwestycji Uczestnicy konferencji opowiedzieli o aktualnej sytuacji w mieście, odpowiadali też na pytania dziennikarzy. Dodatkowo zostały poruszone tematy związane z kulturą, komunikacją oraz sprawami finansowymi.

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes