dziennikarstwo internetowe / edukacja przez działanie (learning by doing) 
nasz serwis informacyjny

Kilka dni temu grupa koreańskich idoli z zespołu BTS założyła konta na instagramie. Jeden członek zespołu, niejaki Kim Taehyung zdążył już tam pobić rekordy. Stał się najszybszą osobą w historii, która zdobyła 20 milionów obserwujących. Również Yeontan, jego zwierzak pobił rekord na najbardziej lubiane zdjęcie psa na instagramie. 

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

"Osoby związane z wolontariatem czynią nasz świat lepszym i piękniejszym. Pomagają, inspirują i motywują nas do działania. Dziś w niedzielę, 5 grudnia, obchodzimy wasze święto — Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jesteście z nami zawsze, gdy was potrzebujemy. Służycie pomocą, gdy trzeba posprzątać świat. Przynosicie seniorom ciepły posiłek. Niesiecie pomoc na granicy. Zajmujecie się tymi, którzy najbardziej was potrzebują. W Gdańsku idea wolontariatu jest bardzo silna. Nasz Gdański Tydzień Wolontariatu zakończyliśmy radosną tradycją, czyli Paradą Wolontariuszy i Wolontariuszek, która przypomina, że pomaganie przynosi wiele szczęścia i satysfakcji. Miałam również przyjemność, wręczyć dziś specjalne nagrody dla tych, którzy spośród gdańskich wolontariuszy wyróżniali się najbardziej.
Za Waszą wrażliwość, odwagę, ciekawość życia i dobroć — wszystkim wam dziękuję.
Niech żyją wolontariuszki i wolontariusze!" 

'ResponsiveMedia' plugin by Geoff Hayward.

 

1. Opowieść wigilijna

2.Grinch

3.Strażnicy marzeń

4.Kraina lodu

5.Pada Shrek

6.Klaus

7.Ekspres polarny

8.Madagwiazdka

9.Kraina lodu. Przygoda Olafa

10.Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka

Uwagi redakcyjne: błędy publikacji - do poprawy 

  •  Nie wydzielono LIDU
  • za mała czcionka (niezgodna z instrukcją)
  • Nie przypisano INNEJ KATEGORII

 

Czasodzieje. Klucz czasu. Natalia Sherba

 

Wasylisa jest zwyczajną ziemską dziewczynką, która mieszka ze swoją babcią. Pewnego dnia niespodziewanie dowiaduje się, że jej ojciec jest wpływowym magiem z planety Eflara - świata, który funkcjonuje w oparciu o czasodziejstwo - szczególną magię czasu. Bohaterka przenosi się do świata chronomagów, wróżek i czasomajstrów i trafia w sam środek niebezpiecznej intrygi. Nawet przyjaciele nie mogą zrozumieć, kim jest Wasylisa - fajtłapą, która nic nie wie o swoim pochodzeniu, szpiegiem, zesłanym przez ojca, żeby zdobyć tron czy też potężną czasodziejką, która potrafi kierować czasem i może uratować Ziemię i Eflarę od nieuniknionego zderzenia?

 

Uwagi redakcyjne: błędy publikacji - do poprawy 

  •  Nie wydzielono LIDU
  • Nie przypisano INNEJ KATEGORII

Niedawno fanami gry Genshin Impact wstrząsnął zwiastun nowej postaci. Ósmego grudnia oficjalnie ukazał się zwiastun Aratakiego Itto, zbliżającej się, nowej postaci w grze. Jednak to nie on zachwycił społeczność. Pod koniec niedługiej scenki przedstawiającej Itto, zamieszczony został dialog dwóch innych postaci. Fani pierwszy raz mogli usłyszeć długo wyczekiwanego Kamisato Ayato. Dwa zdania wypowiedziane przez bohatera wystarczyły, by oszaleli na jego punkcie, zapominając o głównej postaci przedstawionej w zwiastunie. 

 

 

 

Brytyjscy naukowcy twierdzą, że zidentyfikowali nową, "niewidzialną" wersję wariantu Omikron. Nie da jej się wstępnie odróżnić od innych wariantów koronawirusa za pomocą testów PCR. 

Serwis informacyjny:
z życia Gdańska

Serwis informacyjny:
z życia w naszym kraju

Serwis informacyjny:
muzycznie

Serwis informacyjny:
film

Serwis informacyjny:
z kalendarza

Serwis informacyjny:
sport

Serwis informacyjny:
warto wiedzieć

Serwis informacyjny:
motoryzacja

Serwis informacyjny:
kultura

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes