Miniony miesiąc był w Stanach Zjednoczonych miesiącem historii ludzi ciemnoskórych. Z tej okazji Muzeum Popkultury w Seattle zorganizowało szereg wydarzeń internetowych, a tegorocznym motywem przewodnim było jedzenie. Rozmawiano o restauracjach, które są związane z kulturą afro-, a także o zrównoważonym żywieniu. Zwieńczeniem serii spotkań było gotowanie na żywo z założycielką Diveristy Kitchen, Danielle Alex.

27 lutego ruszyła czwarta edycja programu "The Voice Kids"

 

27 lutego ruszyła czwarta edycja programu "The Voice Kids" emitowanego na antenie TVP2. Program pokazuje talenty w śpiewaniu dzieci i nastolatków (głównie dzieci) i pomaga je im rozwijać. Program najbardziej znany jest z pierwszej edycji, gdzie swoje występy miała Roxie - Roksana Węgiel, która wygrała tę edycję. W ostatniej czwartej edycji, swoim głosem urzekła prowadzących Sara Egwu James i Alicja Brąszewska.

Na HBO jest trzeci sezon „Wampiry: Dziedzictwo”. Odcinki pojawiają się co tydzień na platformie HBO. Serial ten może spodobać się fanom serialu „Pamiętniki Wampirów” lub „The Orginals”.

Dzień Plutona przypada na 18 lutego. Data ta nawiązuję do rocznicy odkrycia tej planety karłowatej przez amerykańskiego astronoma Clyde'a Tombaugha w 1930 roku.

Serwis informacyjny:
z życia Gdańska

Serwis informacyjny:
z życia w naszym kraju

Serwis informacyjny:
muzycznie

Serwis informacyjny:
film

Serwis informacyjny:
z kalendarza

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes