Archiwalne zasoby multimedialne systemu

Na dysku sieciowym konta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gromadzone są archiwalne zasoby multimediów Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Począwszy od października 2019 r., przechowujemy tam zarejestrowane multimedia, jakie zostały przekazane do archiwum (audio, Foto Wideo) w wersji oryginalnej, roboczej. Oznacza to, że są one przechowywane w wersji, tak jak zostały zarejestrowane (w wersji surowej, bez opracowania) ale również, w jakości, jakiej zostały zarejestrowane:  znaczy bez montażu oraz w oryginalnej wielkości oraz rozdzielczości.

W archiwum tym przechowujemy wszystkie materiały zarejestrowane w ramach działań reporterskich w ZSO nr 6 w Gdańsku. Dla ich przechowywania wykorzystujemy szkolny dysk sieciowy Google Suite dla Edukacji z pełnym wykorzystaniem możliowości jakie niesie takie rozwiązanie.

Materiały w archiwum gromadzone są chronologicznie zgodnie z datą ich powstania. Przygotowujemy obecnie inwentarz tych zasobów.

Dostęp do materiałów archiwalnych można uzyskać w uzasadnionych przypadkach przez kontakt z administratorem serwisów pressmedia.vilogdansk.pl

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes