UCZENIE SIĘ PRZEZ DZIAŁANIE: prośba klasy 1B

Zajęcia dziennikarskie w naszej szkole są jednym z elementów INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ: UCZENIE SIĘ PZREZ DZIAŁANIE (learning by doing). 

Klasa 1B - dziennikarsko-artystyczna w trakcie najbliższych tygodni będzie w ramach swoich zajęć dziennikarskich realizować medialny  serwis reporterski z naszego obozu w CETNIEWIE.

Będziemy przez to realizować w praktyce cele naszych zajęć dziennikarskich jakimi są:

  • rozwijanie swoich kompetencji cyfrowych (gromadzenie materiałów medialnych, ich przetwarzanie obróbka i zoptymalizowana publikacja
  • trening naszych miękkich kompetencji społecznych (będziemy to robić wspólnie, ze współdzielonym wielodostępem na naszej medialnej platformie we współpracy 36 osób).

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ do wszystkich uczestników obozu w CETNIEWIE (uczennic, uczniów oraz nauczycieli-opiekunów) o UDOSTĘPNIENIE NAM swoich materiałów medialnych zarejestrowanych własnym smartfonem na obozie.

Na naszych zajęciach dziennikarskich opracujemy je oraz w utworzymy z nich zoptymalizowany technicznie i funkcjonalnie serwis archiwalny naszego obozu w Cetniewie. 

PROSIMY UDOSTĘPNIENIE nam materiałów ze swoich fotografii i filmików ze smartfona na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W komentarzu wysyłanych materiałów prosimy odnotować jedną z poniższych informacji:

  1. autor zdjęć i filmów chce pozostać anonimowy
  2. zgadzam się na podanie w publikacji mojego autorstwa wysłanch materiałów.

Uwaga! Udostępnianie ze smartfonu poprzez e-mail wymaga zalogowania swojego telefonu we własnej poczcie internetowej. Jeśli jest to poczta z ograniczeniem wielkości wysyłanych załączników (np. @wp.pl ) nie będzie możliwości przesłania tą drogą fotografii i filmów.
ALTERNATYWNIE można udostępnić materiały poprzez MESSENGERA nauczycielowi prowadzącemu zajęcia dziennikarskie lub komukolwiek z uczniów klasy 1B naszego LO.

 

 

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes