Kluczowym elementem naszej innowacji pedagogicznej jest rozwijanie swoich osobistych kompetencji cyfrowych na miarę potrzeb dynamicznego społeczestwa edukacyjnego naszego wieku.

Niniejszy serwis jest narzędziem wsparcia stałego rozwijania swoich kompetencji cyfrowych metodą samokształcenia kierowanego.

Serwis będzie się rozwijał razem z projektem a w pierwszych miesiącach wdrażania innowacji (październik/listopad 2019) sprowadza się do wparcia imiejętności twozrenia i publikowanie serwisu informacyhnego w naszym systemie.

W następnych miesiącach dodamy kolejne elementy praktycznej pomocy JTZ = jak to zrobić.

Planowane jest również uruchomienie szkoleń ONLINE w postaci interaktywnych webinarów (próby w grudniu, od stycznia regularne szkolenia)  oraz system certyfikowanych kursow tematycznych on-line (od lutego 2020 r.) 

W budowaniu naszego sieciowego systemu wsparcia osobistego uczenia się oraz rozwoju własnych kompetencji cyfrowych bazyjemy na naszych wlasnych wcześniejszych doświadczeniach tego rodzaju współ-uczenia się w minionych latach w ramach AKADEMII MŁODEGO DZIENNIKARZA projektu sieciowego dziennikarstwa młodzieżowego EYIA a także szkoleń on-line jakie organizowała nasza grupa SUPERBELFRÓW:
Webinary: Superbelfrzy nocą czy całodniowe konferencje sieciowe on-line EduMoc Onlie.

Innowacja pedagogiczna jest finansowana ze środków przyznanych przez Urząd Miasta Gdańsk.

Free Joomla! templates by AgeThemes